Ohlášky - 10. 5. 2015 - 6. neděle velikonoční

Verze pro tisk
  • Diecézní eucharistický kongres – společná farní pouť do Olomouce bude v sobotu 16.5. Autobus pojede v 8.00 od kostela v Nivnici (7.45 z Korytné). Cena 200 Kč, mládež 150,- Kč. Akce je součástí letošních oslav Národního eucharistického kongresu a má se stát duchovní obnovou vztahu k Ježíši v eucharistii.

  • Příští neděli 17.5. ve 14.00 h začínají pobožnosti ke sv. Aloisovi v kapli „Na Hůrce“. Svatý Alois Gonzaga je patronem mládeže, přijďte se modlit za své děti a vnuky.
  • Chtěl bych popřát všem maminkám a babičkám k dnešnímu svátku matek. Děvčata z Misijního klubka si pro vás připravily malý dáreček, který dostanete u východu z kostela.
  • Přijměte srdečné pozvání na děkanátní pouť s otcem arcibiskupem na Velehrad. Budeme prosit za obnovu našich rodin a za nová duchovní povolání. Pouť se koná v sobotu 30. 5. a začíná v 15 hod. modlitbou růžence. Mše svatá začne v 17 hod. Odjezd autobusu bude ve 14 hod. od kostela, cena 70,- Kč.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Kdo je nový

  • rozalka
  • miki
  • Trtci
  • Michaela
  • miško

pečeť