Živě z kostela

Verze pro tisk

Do aktuálního programu živého vysílání jsou zařazeny mše sv. dle harmonogramu bohoslužeb v týdnu. Ostatní bohoslužby nebo jiné akce z kostela mohou být přenášeny na vyžádání. (Pokud tedy chcete nahrávat např. svatbu, křtiny, pohřeb apod., je nutné dostatečně předem dát vědět správci farního webu viz kontakty níže.) Přenos z kostela je vždy spuštěn už cca 30 min před bohoslužbou kvůli možnosti připojit se ke společné modlitbě růžence.

1. Živý videopřenos:

2. Přejít na seznam už nahraných videozáznamů z kostela >>

V případě, že by někdo potřeboval technickou podporu (nastavení osobního PC nebo TV) k přehrávání živých videopřenosů z kostela nebo jejich záznamů, je možné obrátit se na správce farního webu skrze kontaktní formulář nebo na tel. 777 689 600. Pokud by jste měli zájem o stažení a zaslání souboru nahraného videa bohoslužby z YouTube, vedle tohoto svého požadavku podejte k dispozici také svou kontatktní emailovou adresu.

Videopřenosy z našeho kostela jsou realizovány díky připojení k internetu od společnosti AVONET s.r.o.

Přenos z kamery na YouTube byl během testování sledován na běžných typech PC, mobilů i některých "chytrých" TV (pod Windows, Linux, Android, iOS / různé prohlížeče: Chrome, Firefox, Explorer, Safari, Opera / podporující flash player / s rychlostí downloadu 1+ Mbps). Na těchto zařízeních vše funguje ve srovnatelné kvalitě.

Pokud Vám sledování živého přenosu na Vašem zařízení vůbec nefunguje, je třeba se dotazovat u svého prodejce. Obzvláště některé "chytré" TV podporují YouTube omezeně nebo postupem času (zastarávání) třeba i vůbec, i když tuto službu v nabídce standardně mají.