Živě z kostela

Verze pro tisk

Do aktuálního programu živého vysílání jsou zařazeny mše sv. dle harmonogramu bohoslužeb v týdnu (v neděli zpravidla jen HRUBÉ MŠE SV. - na základě výsledků ankety). Ostatní bohoslužby nebo jiné akce z kostela mohou být přenášeny na vyžádání. Přenos z kostela je vždy spuštěn už 30 min před bohoslužbou kvůli možnosti připojit se ke společné modlitbě růžence.

1. Živý videopřenos:

2. Přejít na seznam už nahraných videozáznamů z kostela >>

V případě, že by někdo potřeboval technickou podporu (nastavení osobního PC nebo TV) k přehrávání živých videopřenosů z kostela nebo jejich záznamů, je možné obrátit se na správce farního webu (Orel Nivnice) skrze kontaktní formulář nebo na tel. 777 689 600.

Videopřenosy z našeho kostela jsou realizovány díky připojení k internetu od společnosti Coolnet s.r.o.

Přenos z kamery na Youtube byl během testování sledován na běžných typech PC, mobilů i některých "chytrých" TV (pod Windows, Linux, Android, iOS / různé prohlížeče: Chrome, Firefox, Explorer, Safari, Opera / podporující flash player / s rychlostí downloadu 1+ Mbps). Na těchto zařízeních vše funguje ve srovnatelné kvalitě.

Pokud Vám sledování živého přenosu na Vašem zařízení vůbec nefunguje, je třeba se dotazovat u svého prodejce. Obzvláště některé "chytré" TV podporují Youtube omezeně nebo postupem času (zastarávání) třeba i vůbec, i když tuto službu v nabídce standardně mají.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • rozalka
  • miki
  • Trtci
  • Michaela
  • miško

pečeť