Ohlášky 11.1.2015 - SVÁTEK KŘTU PÁNĚ

Verze pro tisk
  • Při včerejší Tříkrálové sbírce se vybralo rekordních 97.576,- Kč. Děkuji všem koledníkům i vedoucím skupinek za pomoc, ženám za přípravu občerstvení a počítání peněz a zvláště Hance Strommerové za organizaci celé sbírky. Pokud vás včera koledníci nezastihli, můžete ještě dnes v sakristii po mši svaté na sbírku přispět.
  • V pondělí ráno v 8 hodin se bude uklízet vánoční výzdoba. Budeme rádi za každou pomoc.
  • Ve čtvrtek po mši svaté bude modlení matek.
  • Přijměte srdečné pozvání na farní ples do Dolního Němčí, který se koná tuto sobotu 17. 1. 2015 od 19.30 hod. v místním kulturním domě. Informace jsou na plakátku.
  • Na stolku s tiskovinami je zdarma k rozebrání několik kalendářů na rok 2015.
  • Katolická základní škola oznamuje, že zápis dětí do 1. třídy na školní rok 2015/2016 bude v úterý 20. ledna 2015 od 13.00 do 17.00 v budově I. stupně. Další informace na plakátku nebo internetových stránkách školy. 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť