Ohlášky 13.10.2013 - 28. neděle v mezidobí

• Oslavy Misijní neděle začnou již v sobotu 19. 10., kdy se uskuteční Misijní Most Modlitby. Přijďte večer ve 21 hodin do kostela a před svatostánkem společně předložme své prosby za lidi v misiích. Do modlitebního mostu se můžete zapojit také doma desátkem růžence nebo jakoukoliv modlitbou za misie.
  • V neděli se po obou mších svatých uskuteční již tradiční Misijní koláč. (buchty se budou vybírat na faře v sobotu 19. 10. od 15 do 16 hodin).
  • V neděli 20.10.2013 zveme všechny děti, aby se převlekly do oblečení obyvatel jednotlivých kontinentů a slavily misijně hrubou mši svatou. Na spolupráci se těší a předem děkuje Misijní klubko.
  • Celý týden se budeme přede mší svatou modlit růženec světla za misie (1.desátek – zelený za Afriku, 2.desátek – červený za Ameriku, 3.desátek – bílý za Evropu, 4.desátek – modrý za Austrálii a Oceánii a 5.desátek – žlutý za Asii).
  • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda.