Ohlášky 13.4.2014 - KVĚTNÁ NEDĚLE

• Minulý týden se při velikonočním misijním jarmarku utržilo 7.781,- Kč. Misijní klubko děkuje všem, kdo jste se zapojili za pomoc a štědrost.
  • Dnes od 14 hod. je velikonoční zpověď v Uherském Brodě.
  • Společné udílení svátosti nemocných v kostele bude zítra v pondělí. Mše svatá začíná v 18.30 hod. Lísteček se jménem, rokem narození a číslem domu vhoďte do připraveného košíčku vzadu v kostele.
  • Na Zelený čtvrtek a také na Hod Boží Velikonoční budou akolyté roznášet nemocným svaté přijímání.
  • Dnes se odevzdávají krabičky s postní almužnou. Tak jak jsou je můžete hodit do označeného koše, který je vzadu v kostele.
  • Velikonoční vigilie bude jako minulý rok za svítání, v neděli v 5 hod ráno. Všichni se shromáždíme venku u ohně, kostel zůstane zhasnutý a prázdný. Nezapomeňte si vzít svíčku. Ranní mše svatá už potom nebude.
  • Ve středu v 15.00 hod bude v kostele i kolem kostela velikonoční úklid. Přijďte, prosím, v hojném počtu a vezměte si nějaké nářadí.
  • Přijměte pozvání do kina Máj v Uherském Brodě na dokumentární film o P. Mariánu Kuffovi „Všechny moje děti“. Nejbližší termín promítání je zítra ve 20 hod., další termíny jsou uvedeny na plakátku.
  • Přišlo nové číslo Nezbedy.