Ohlášky 13.5.2012 - 6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

• Při sbírce na televizi Noe se vybralo 18.645,- Kč. Všem, kteří jste přispěli a kteří křesťanská média podporujete, ať Bůh odplatí.
  • Dnes ve 13.30 h začínají pobožnosti ke sv. Aloisovi v kapli „Na Hůrce“. Svatý Alois Gonzaga je patronem mládeže, přijďte se modlit za své děti a vnuky.
  • Ve čtvrtek 17. 5. proběhne od 14.30 hodin úklid kostela před svatým přijímáním. Kdo může, přijďte prosím pomoci. S sebou dle možností vezměte kbelík, hadr, motyku, metlu... Děkujeme předem ochotným pomocníkům. Prosíme také ty, kteří mají nějakou zeleň na květinovou výzdobu, ať ji přinesou do čtvrtka do úklidové místnosti kostela.
  • Chtěl bych popřát všem maminkám a babičkám k dnešnímu svátku matek. Děvčata z Misijního klubka si pro vás připravily malý dáreček, který dostanete u východu z kostela.
  • Dnes po mši svaté se bude prodávat misijní koláč, cena balíčku je 30 korun. Misijní klubko děkuje všem, kteří se do misijního koláče zapojili.
  • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda a Milujte se.
  • Organizátoři přífarního tábora prosí o spolupráci. V předsíni kostela bude umístěna krabice, kam můžete dávat krabičky od čajů, léků, sýrů, apod. Děkujeme.
  • Děti ze souboru Nivnička budou tuto neděli 13. května zpívat v přímém přenosu z oslav 6. výročí vysílání televize NOE. Pořad Děkujeme vám, dnes zvláště maminkám... bude TV NOE vysílat od 16 hodin a hostem bude mj. i arcibiskup Jan Graubner.