Ohlášky 14. 11. 2010 - 33. neděle v mezidobí

Verze pro tisk
  • Dechová hudba Nivničanka zve všechny na tradiční Cecilskou zábavu, která se koná tuto sobotu 20. listopadu v Besedě. Začátek je v 19.30 h, k tanci a poslechu hraje cimbálová muzika Mladí Burčáci a dechová hudba Nivničanka.
  • V neděli 21. listopadu jste srdečně zváni na koncert křesťanské skupiny Paprsky. Začátek je v 15.00 hod v kostele, vstupné je dobrovolné.
  • Misijní klubko pořádá 28. 11. 2010 Předmikulášský jarmark spojený s prodejem vánočních pohlednic a přání. Zároveň vybízí všechny šikovné lidi ke spolupráci. Každý, kdo umí něco vyrobit, vytvořit (ať už to jsou pletené rukavice, šály, výrobky ze dřeva, perníky ... či cokoliv jiného) může svoje výrobky nabídnout do prodeje a pomoci tak potřebným v misijních oblastech. Každá drobnost potěší nejenom samotného příjemce, ale i ochotného dárce. Předem děkujeme a těšíme se na vaše nápady.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť