Ohlášky 17.3.2013 - 5.neděle postní

• Dnes po mši svaté se koná před kostelem Misijní jarmark. Výtěžek bude věnován na podporu dětí v chudých zemích. Misijní klubko děkuje za vaše dary i za spolupráci při tvoření.

• V sobotu před Květnou nedělí je od 9.00 společná velikonoční zpověď. Využijte této příležitosti v hojném počtu. Ve Svatém týdnu bude Otec Petr zpovídat pouze v pondělí přede mší svatou.

• Celý týden můžete v sakristii zapisovat nemocné. Otec Petr je bude navštěvovat v pondělí Svatého týdne od 8.00 hodin.

• Společné udílení svátosti nemocných v kostele bude taktéž v pondělí Svatého týdne při večerní mši svaté.

• V sobotu před Květnou nedělí 23. 3. se uskuteční na Velehradě arcidiecézní setkání mládeže. Společný odjezd vlakem z Uherského Brodu do Starého Města je v 7:24 hod. Poté následuje pěší pouť na Velehrad, kde bude další program zakončený mší svatou s otcem arcibiskupem Janem.
  • Zveme všechny malé i velké děti Boží v sobotu 23. března v 16.30 h do kostela na křížovou cestu pro rodiče a děti. Přijďte v hojném počtu Pánu Ježíši poděkovat za jeho lásku a oběť.
  • Na Květnou neděli si přineste do kostela ratolesti na posvěcení a také postní krabičky, kde jste dávali své ušetřené peníze.

• Výsledky 1. kola voleb do pastorační rady farnosti budou zveřejněny během týdne na vývěsce v kostele a na internetových stránkách. Bylo odevzdáno 214 hlasovacích lístků, na kterých se objevilo 109 různých jmen. Lístky pro 2. kolo budou rozdány příští neděli.