Ohlášky - 17.4.2016 - 4. neděle velikonoční

Verze pro tisk
 • Chtěl bych vám poděkovat za dnešní sbírku na křesťanská média. Příští týden, na přání papeže Františka, bude celosvětová sbírka na pomoc Ukrajině. V neděli bude vzadu košíček, do kterého můžete přispět. Děkuji za vaši pomoc.
 • Všechny mladé z naší farnosti bych chtěl povzbudit k účasti na prázdninovém celosvětovém setkání mládeže se svatým otcem Františkem v Krakově (25. - 31.7. 2016) Podrobné informace jsou na internetu. Do konce dubna je levnější cena 5.800,- Kč (potom 6.200,- Kč). V našem děkanátu budeme organizovat společný odjezd. Pokud se přihlásíte nebo už jste přihlášeni, dejte mi, prosím, vědět, ať víme kolik nás pojede. Také se ozvěte, pokud byste chtěli jet, ale nedáte celou částku dohromady, rád vám na setkání přispěji.
 • Ohlášky před sňatkem: Petr Kachník, Nivnice a Klára Tykalová, Vlčnov uzavřou v sobotu 30. dubna 2016 ve farním kostele ve Vlčnově církevní manželství.
 • Ohlášky před sňatkem: Miroslav Dítko, Nivnice a Blanka Kolaříková, Sehradice uzavřou v sobotu 30. dubna 2016 v 11 hod. ve farním kostele v Nivnici církevní manželství.
 • Holky z misijního klubka posílají pozdrav z Krkonoš a také ředitel papežských misijních děl se svojí ženou děkují za vaše modlitby za misie a vzpomínají na Nivnici.
 • Přišlo nové číslo Nezbedy.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Kdo je nový

 • rozalka
 • miki
 • Trtci
 • Michaela
 • miško

pečeť