Ohlášky - 17.7.2016 - 16. neděle v mezidobí

• Ohlášky před sňatkem: Lukáš Hromčík, Zámostí 486 Nivnice a Šárka Kvapilová, Dolní Dobrouč 344 uzavřou v sobotu 30. 7. 2016 v 11.00 v našem kostele církevní manželství.
  • Vzadu na stolku se můžete zapisovat do třetího autobusu na pouť na Svatý Hostýn. Odjezd je v pátek 22. června v 6.45 od kostela, návrat odpoledne kolem čtvrté hodiny. Cena autobusu je 150,- Kč dospělí a 100,- Kč děti, ministranti a schola mají autobus zdarma.
  • Dnes po mši svaté před kostelem zapisuje Míša Bartoňová na farní pouť na Východní Slovensko, která se koná v termínu od 18. do 20. srpna 2016 (čt. - so.). Cena pouti je 2000,- Kč. Ubytováni budeme ve Studentském domově v Prešově. Pokoje jsou po dvou, proto, kdo ví, s kým by chtěl bydlet, připište na lístek jeho jméno. V ceně pouti je 2x ubytování, 2x polopenze, pojištění a placené vstupy. Hlavní místa, která chceme navštívit jsou vypsána v předsíni na nástěnce.

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.