Ohlášky - 18.6.2017 - 11. neděle v mezidobí

• Ohlášky před sňatkem: Jan Kaisler, Nivnice a Petra Vaďurová, Míškovice uzavřou v sobotu 1.7. v 11.30 hod. v našem kostele církevní manželství.
  • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda.
  • Každý den v 19.15 hod. se společně s biřmovanci modlíme novénu k Duchu Svatému před svátostí biřmovaní. K modlitbám jste všichni srdečně zváni, zvláště rodiče, kmotři a ostatní příbuzní biřmovanců. Pokud nebudete moci z vážného důvodu přijít, modlete se novénu doma.
  • Ve středu v 16 hodin budou biřmovanci a jejich rodiny uklízet kostel a prostranství před kostelem. Pokud máte čas a chuť, můžete jim přijít pomoci.
  • V našem kostele se restaurují obrazy křížové cesty. Oprava jednoho zastavení bude stát 14.000,- Kč. Můžete se jako rodina domluvit a některé zastavení zasponzorovat. Budeme rádi za vaši štědrost.