Ohlášky 19. 12. 2010 - 4. neděle adventní

• Zkouška na zpívání na rodinnou mši svatou bude zítra v pondělí v 17.00 na faře. Přijďte, prosím, v hojném počtu, ať svým zpěvem v neděli pěkně oslavíme svátek Svaté Rodiny.
  • V pondělí 20. 12. budu od 8.00 hod. navštěvovat nemocné. Dnes máte poslední příležitost nahlásit je v sakristii.
  • Dnes máte ještě jednu z posledních příležitostí ke svátosti smíření v Uherském Brodě od 14.00 hodin. Zpovídat budu ještě v pondělí a ve čtvrtek hodinu přede mší svatou.
  • Na Štědrý den bude v 13.30 tradiční „Vítání Ježíška“ u kaple Nejsvětější Trojice. Letošní rok popřemýšlíte, čím byste chtěli jednou být až budete velcí a za to povolání se převlečte. Ježíškovi jako dárek přineste vytvořenou postavičku na špejli, na které budete vy sami (velikost A4).
  • Akolyté budou na Hod Boží roznášet sv. přijímání nemocným.
  • Vzadu na stolku si můžete vzít nakopírovaný pořad bohoslužeb na celé Vánoce (zobrazit/stáhnout si).
  • Vyplněnou přihlášku na koledování při Tříkrálové sbírce můžete odevzdat až na Vánoce. Nejpozdější termín je do příští neděle. Pokud chcete chodit a nemáte skupinku po třech, vůbec to nevadí. Klidně se nahlaste buď jako dvojice nebo i jednotlivec, skupinku pak dotvoříme.
  • Ve středu 22.12. 2010 v 9.30 hodin na faře se uskuteční další setkání maminek a dětí. Matěj s Bonifácem se na vás už teď moc těší.