Ohlášky - 20.11.2016 - Slavnost Ježíše Krista Krále

Verze pro tisk
  • Minulou neděli se při sbírce na Arcidiecézní charitu vybralo 23.857,- Kč. Všem dárcům, ať Bůh odplatí.
  • Dnes v 17 hodin se na faře koná setkání rodičů a dětí, které se letos připravují na první svaté přijímání. Kromě povídání o Adventu a modlitbě, budeme tvořit adventní (rorátní) lampičky. Vezměte si, prosím, s sebou jednu malou zavařovací sklenici. Stačí, když přijde jeden z rodičů.
  • Animátoři děkanátu Uherský Brod zvou všechny mladé od 14 let na Církevní silvestr ve stylu „Pyžamové párty“. Přijďte si společně „zalenošit“ už tuto sobotu 26. listopadu od 19 hodin do sálu kláštera v Uherském Brodě. Vstupné je 40 Kč. Více informací najdete na facebooku skupiny Děkanátní spolčo nebo na plakátku.
  • Přijměte srdečné pozvání na adventní koncert pěveckého sboru Svatopluk z Uherského Hradiště, který se uskuteční příští neděli 27. 11. v 16 hodin v našem kostele. Vstupné je dobrovolné.
  • Po dobu pobytu sochy Panny Marie Fatimské v naší farnosti se pro Českomoravskou Fatimu Koclířov vybrala částka 3.567,- Kč. Všem děkujeme za vaše dary.
  • Dnes po mši svaté bude Míša Bartoňová vybírat vyplněné přihlášky na farní pouť do Fatimy.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 6 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť