Ohlášky - 22.1.2012 - 3. neděle v mezidobí

Verze pro tisk

  • Přijměte srdečné pozvání na náš farní ples, který se uskuteční  v sobotu 28. ledna 2012 od 19.30 h ve Sportovní hale. Výtěžek bude věnovaný na vymalování kostela.

Plesem nás bude provázet dechová hudba Javorinka a DJ Chosé. Také na vás čeká kulturní program a bohatá tombola. Přijďte vytvořit společenství farnosti při hudbě, tanci, vzájemném rozhovoru a dobré zábavě.

 

  • V sobotu se od 8 hod ráno chystá sportovní hala na farní ples, kdo můžete přijďte pomoci.

  • Bruslení pro tříkrálové koledníky: v pátek 3. února od 10.00 do 11.30 hod. na zimním stadioně v Uherském Brodě. Vstup zdarma!!!

  • Přišlo nové číslo Nezbedy.

  • Farnost Šternberk a Hnutí modlitby matek vás společně zvou v sobotu 4. února na Hromniční pouť matek spojenou s duchovní obnovou pro matky. Začíná se v 9.30 modlitbou růžence, v 10.00 je mše svatá a potom další duchovní program.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • rozalka
  • miki
  • Trtci
  • Michaela
  • miško

pečeť