Ohlášky 22.12.2013 - 4. NEDĚLE ADVENTNÍ

• Děti, kdo jste ještě neodevzdal vyplněnou přihlášku na tříkrálové  koledování, učiňte tak, prosím, co nejdříve.
  • Akolyté budou na Hod Boží  roznášet sv. přijímání nemocným.
  • Dnes v neděli v 17 hod. jste srdečně zváni do Besedy na vánoční koncert dechové hudby Nivničanka.
  • Na Štědrý den se můžete těšit na tradiční „Vítání Ježíška“ u kaple Nejsvětější Trojice. Sraz bude v 13.30 hod pod kapličkou u památníku, odkud společně půjdeme přivítat Ježíška. Jako dárek mu poneseme ručně vyrobenou a ozdobenou papírovou hvězdičku.
  • Ve středu 25. 12. v 15 hod. se v kostele uskuteční vánoční setkání u jesliček, které bude zakončené svátostným požehnáním. Těšit se můžete na vánoční divadelní představení žáků 5. třídy ZŠ a 1. ročníku SŠ a pásmo koled malé scholy.
  • V neděli 29.12. v 16.30 hod. jste srdečně zváni na vánoční koncert Nivničky, Muzikašy a Boršičanů. Vstupné je dobrovolné a bude použito na projekt adopce na dálku.
  • Nakopírované pořady bohoslužeb na Vánoce jsou k rozebrání na stolku.