Ohlášky 22.6.2014 - 12. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Verze pro tisk
  •  Otec Petr by chtěl poděkovat všem, kdo jste se jakýmkoliv způsobem zapojili do přípravy dnešní slavnosti.
  • Při návštěvě bohoslovců ze Zambie se bude konat Misijní koláč, jehož výtěžek společně se sbírkou při mši svaté darujeme bohoslovcům. Cukrářské výrobky se budou vybírat v sobotu 28.6. od 14 do 15 hodin na faře. Děkujeme za spolupráci.
  • Ve čtvrtek po mši svaté bude modlení matek.               
  • Příští neděli se bude po mši svaté zapisovat na farní pouť. Společně s penězi, prosím, odevzdejte lístek se svým jménem, adresou, datem narození a číslem občanky. Cena pouti je 1800,- Kč.
  • Katolická základní škola v Uherském Brodě vás v pátek 27. června v 9.00 hodin všechny zve do farního kostela v Uherském Brodě ke společnému slavení mše svaté na poděkování za uplynulý školní rok.
  • Zveme všechny mladé na pestrý program, který je pro ně připraven v rámci Dnů lidí dobré vůle s názvem „Mladí fandí rodině“. Uskuteční se v pátek odpoledne a večer 4. července za Základní školou na Velehradě. Již nyní můžete soutěžit na webových stránkách nebo na facebooku o velmi zajímavé ceny. Podrobnosti na plakátcích. 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť