Ohlášky - 23.12.2012 - 4. neděle adventní

Verze pro tisk

  • Děti, odevzdejte, prosím, co nejdříve vyplněnou přihlášku na koledování. Zatím se přihlásilo asi 40 dětí a je potřeba 70. 
  • Akolyté budou na Hod Boží  roznášet sv. přijímání nemocným.

  • Na Štědrý den se můžete těšit na tradiční „Vítání Ježíška“ u kaple Nejsvětější Trojice. Sraz bude v 13.30 hod pod kapličkou u památníku, odkud společně půjdeme přivítat Ježíška. Jako dárek mu poneseme náš ozdobený vánoční stromeček a ještě každý vyrobte vánoční ozdobu andělíčka, na kterou můžete zezadu napsat jedno andělské přání.

  • Vyhodnocení rorátů bude po požehnání 25. 12.

  • V neděli 25. 12. v 15 hod. se v kostele uskuteční vánoční setkání u jesliček, které bude zakončené svátostným požehnáním. Deváťáci zahrají vánoční divadelní představení, které bude doplněno několika písněmi scholičky.

  • Scholička bude  mít v neděli 23. 12. zkoušku v 16.00 na faře, poté v 17.00 v kostele.

  • Ve čtvrtek 27. 12. bude sloužit mši svatou otec děkan Josef Pelc a po jejím skončení vás srdečně zve na promítání a povídání o našich krajanech v Banátu, v Rumunsku. Dobrovolný příspěvek bude určen na zajištění oční operace jedné paní z Banátu.

  • V sobotu 29.12. ve 14 hod. jste srdečně zváni na vánoční koncert sboru a orchestru SALVE od Panny Marie Sněžné v Olomouci. Vstupné je dobrovolné.

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 3 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť