Ohlášky 26.10.2014 - 30. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

• Děkuji všem, kdo jste se minulý týden zapojili do misijního koláče a také všem, kdo jste přispěli svými dary při misijní sbírce. Na misie se vybralo 33.805,- Kč a na misijní koláč 13.426,- Kč.
  • Plnomocné odpustky pro duše v očistci:
    • 1. 11. odpoledne a 2. 11. po celý den je možno při návštěvě kostela získat plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci. Kromě tří obvyklých podmínek (sv. zpověď, sv. přijímání, modlitba na úmysl Sv. otce) je podmínkou pomodlit se při návštěvě kostela modlitbu Páně a vyznání víry.
    • Od 1.11. do 8.11. je možné získat denně tyto odpustky při splnění tří obvyklých podmínek, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé.
  • V úterý 28. 10. se u kaple Nejsvětější Trojice uskuteční tradiční drakiáda. Začátek je ve 14 hod. Srdečně zveme všechny děti, rodiče i prarodiče.
  • Oblastní charita Uherský Brod zve všechny Tříkrálové koledníky na promítání filmu Tři bratři, ve středu 29.10. 2014 v 15:00 v Kině Máj Uherský Brod.