Ohlášky - 28.5.2017 - 7. neděle velikonoční

Verze pro tisk
  • Dnes máte poslední příležitost odevzdat přihlášku na Přífarní tábor.
  • Chtěl bych povzbudit všechny mladé k účasti na prázdninovém celostátním setkání mládeže v Olomouci (15.-20.8.). Podrobné informace najdete na internetu, plakátku nebo u mě. Do konce května je levnější cena 950,- Kč (potom 1.200,- Kč). Může to být i pěkný a užitečný dárek pro naše biřmovance.
  • Chtěl bych poděkovat všem, kdo jste se před čtrnácti dny zapojili do Misijního koláče. Na děti na misiích se vybralo 8.320,- Kč.
  • Tradiční putovní májová pobožnost bude toto pondělí po stopách fatimské pouti. Sraz v 16.30 u charitního domu, v případě špatného počasí sraz přímo v kapli na Hůrce. Poneseme kytici proseb a díků, která je v síni a ještě stále ji můžete doplňovat vlastními prosbami či poděkováními. Na všechny se těší Panna Maria.
  • Farnost Horní Němčí vás zve na Malou pouť rodin, která se koná v den památky sv. Zdislavy - patronky rodin - v úterý 30. května v 18 hodin v kapli ve Slavkově, zasvěcené této světici. Po mši svaté bude možné uctít ostatky sv. Zdislavy, které byly před nedávnem darovány Charitě Uherský Brod.
  • Srdečně všechny zveme 13. června na pouť ke sv. Antonínkovi do Blatnice. Autobus odjíždí v 15.30 od kostela, cena je 70 Kč. Vzadu na stolku se můžete zapisovat na připravený seznam.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť