Ohlášky - 29.1.2017 - 4. neděle v mezidobí

• Děkuji všem, kdo jste se jakýmkoliv způsobem zapojili do přípravy a organizace farního plesu i za vaše dary do tomboly. Dnes ve 12.00 hod. bude v Besedě úklid. Budeme rádi za každou pomoc.
  • V pátek 3.2. od 11.00 do 12.30 je pro tříkrálové koledníčky připraveno bruslení na ZS v Uherském Brodě. Všichni jste srdečně zváni. Vstup je zdarma.
  • Odjezd autobusu na sobotní Hromniční pouť do Šternberka je v 7 hodin od kostela. Teple se oblečte a jídlo na celý den si vezměte s sebou. Návrat bude kolem 17. hodiny.
  • Animátoři děkanátu Uherský Brod zvou srdečně všechny mladé na studentskou mši sv. do Dolního Němčí, která se uskuteční v pátek 10. února v 17.30 hod. Po mši svaté je připraven na faře společný program.
  • Ve středu po mši svaté se bude v kostele uklízet vánoční výzdoba. Budeme vděčni za každou pomoc.
  • Přišlo nové číslo Nezbedy a časopisu Milujte se.
  • Návštěvy nemocných a mše sv. na charitním domě budou až příští týden.