Ohlášky - 6. 9. 2015 - FARNÍ HODY ANDĚLŮ STRÁŽNÝCH

• Otec Petr by chtěl poděkovat všem, kdo jste se jakýmkoli způsobem zapojili do přípravy dnešní hodové slavnosti.
  • Náboženství se začne učit od tohoto pondělí. Rozvrh hodin je vyvěšen na nástěnce a  bude i na internetových stránkách farnosti. Vyplněné přihlášky odevzdejte, co nejdříve svým třídním učitelům.
  • Ministranti mezi sebe rádi přijmou nové kluky. Pokud chodíš minimálně do 2. třídy a máš zájem o tuto krásnou službu Pánu Bohu, přihlas se u otce Petra nebo přijď tuto středu 9. září v 16 hodin na faru na první poprázdninovou ministrantskou schůzku.
  •  Zveme všechny mladé na první poprázdninovou studentskou mši svatou. Bude se konat v pátek 18. září v 18.00 ve farním kostele     v Bojkovicích.
  • Ohlášky před sňatkem: Marie Šmídová, Podohradí 544 Nivnice a Daniel Kubeš, Na Okluku 717 Dolní Němčí, uzavřou 12. 9. 2015 ve 12 hod. v našem kostele církevní manželství.