Ohlášky z neděle 17. 10. 2010

Verze pro tisk

Misijní klubko zve k oslavě Misijní neděle - v neděli 24. 10. 2010 se na hrubou mši svatou mohou děti obléknout do oblečení obyvatel různých kontinentů a symbolicky se tak spojit s lidmi celého světa.

Abychom také finančně pomohli potřebným lidem, proběhne po obou nedělních mších svatých Misijní koláč. Z tohoto důvodu prosíme všechny šikovné kuchařky o pomoc. Upečte svoji oblíbenou buchtu nebo koláč a přineste ji v sobotu 23. 10. od 13:30 do 14:30 na faru.

Také se můžete v sobotu večer ve 21:00 zapojit do „Misijního mostu modlitby“. Modlit se budeme společně v kostele. Kdo nemůžete přijít, zapalte si doma svíčku a pomodlete se růženec nebo jakoukoliv modlitbu za misie a misionáře.

Moravskoslezská křesťanská akademie Uherský Brod vás zve na besedu s naším novým panem děkanem P. Josefem Pelcem o jeho cestě po národních parcích jihozápadu USA. Povídání a promítání diapozitivů se uskuteční ve středu 20. října v 19.15 hod. ve farním sále v Uherském Brodě.

Pastorační rada plánovaná na pondělí bude přesunuta o 14 dní na 1. listopadu v 19 hod. na faře.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť