Předběžný rozpis skupinek na Tříkrálovou sbírku – sobota 4. 1. 2014

Verze pro tisk

INFORMACE

U dětí označených ??? chybí přihláška, zda opravdu budou chodit či ne.

Koledníčci, nezapomeňte na výrobu vlastní koruny!

Změny způsobené př. nemocností, ....  nahlaste prosím co nejdřív Hance Strommerové – tel. 604 247 909    nebo e-mail: strommerovi@seznam.cz   Díky za pochopení:-)

V pátek 3. ledna 2014 přijďte na večerní mši svatou, která začíná v 18. hod., kde bude požehnání pro koledníky, rozdělíme skupinky a uličky a po mši se budou na faře vydávat obleky pro koledníky. Kdo máte svůj oblek, připravte si jej, prosím.

Tříkrálová sbírka začne v sobotu 4. ledna od 13. hod. na místě, kde se s vedoucím skupinky domluvíte.

Ať je i toto koledování pro vás radostné! J

 

ROZPIS SKUPINEK


sk.

koledník

bydliště

třída

Vedoucí skupinky

trasa

1.

Barča Velecká

Nám. Míru

1.A

 

 

 

1.

Vašík Straňák

Pořádí 25

1.A

Hanka Straňáková

Pořádí, Osvobození

 

1.

Kamča Výmolová

Nám. Míru 177

1.

 

 

 

2.

Anička Kapsová

Hoštáky 69

 

 

 

 

2.

Miki Kapsa 

Hoštáky 69

3.A

Vlastik Kapsa

Hoštáky I

 

2.

Rozalie Kapsová 

Hoštáky 69

1.

 

 

 

3.

Vojta Jahoda

Vinohradská 653

9.

 

 

 

3.

Vašík Jahoda

Vinohradská 653

5.

Honza Kaisler

Čupy, K Vodojemu II

 

3.

Roman Pagáč

Na Zátiší

9.

 

 

 

4.

Anna Gregůrková

Sadová 898

3.B

 

 

 

4.

Eliška Hubačová

Pořádí 17

3.B

Jana Smítalová

Sadová I

 

4.

Marie Smutná

Sadová 862

3.B

 

 

 

5.

Katka Zálešáková

Hoštáky 182

5.

 

 

 

5.

Krisťa Kachníková

Hoštáky 978

7.

Monča Bradáčová

Na Výsluní, Zámostí, mlýn

 

5.

Katka Smetanová

Sadová 745

Gym

 

 

 

6.

Martin Zálešák

Sadová 804

2.

 

 

 

6.

Ondra Slinták 

Pořádí 39

2.

Majka Zálešáková

Sadová II

 

6.

Eliška Slintáková 

Pořádí

 

 

 

 

7.

Radim Zálešák

V Sadě 1045

3.B

 

 

 

7.

Vojta Straňák

Závodí 235

3.B

Dája Straňáková

V Sadě, Družební

 

7.

Martin Stolař

Zámostí

4.

 

 

 

8.

Prokop

Vinohradská 918

3.A

 

 

 

8.

Matyáš Škrabálkovi

 

1.

Krisťa Škrabálková

Vinohradská

 

8.

Domča

 

 

 

 

9.

Zuzka Petrášová

Podohradí

3.A

 

 

 

9.

Katka Strommerová

Podohradí 535

3.B

Pepa Strommer

Podohradí I

 

9.

Maruška Strommerová

 

 

 

 

10a

Verča Vráblíková

Brodská 253

 

 

 

 

10a

Kajka Burešová

Brodská

 

Niki Chovancová

Brodská I od ZAS

 

10a

K. A. Hladišová

Brodská

 

 

 

 

10b

Marika Mahdalová

Brodská

 

 

 

 

10b

Kristýna Kováčová

Závodí

 

Niki Chovancová

Brodská II

 

10b

Anička Skybová ???

Dr. Kachníka

 

 

 

 

11.

Robin Kolaja 

Sídliště 908

 

 

 

11.

Mirka Kolajová

 

3.

Blanka Kolajová

Příčná, Na Zátiší, K Vodojemu

 

11.

Klárka Mášová

Příčná

3.

 

 

 

12.

Erika Janovská

Podohradí

 

 

 

 

12.

Adélka Soukeníková

Sídliště

 

Irča Soukeníková

Komenského II

 

12.

Honza Hladiš

Komenského

 

 

 

 

13.

Terka Straňáková

Pořádí

 

 

 

 

13.

Katka Výmolová

Nám. Míru

 

Gabka Zálešáková

Nábřežní

 

13.

Barča Beníčková

Podohradí

 

 

 

 

14.

Jirka Charvát

Závodí 452

1.

 

 

 

14.

Honza Charvát

 

4.

Renča Charvátová

Závodí

 

14.

Jožinek Charvát

 

 

 

 

 

15a

Nora Ondrová

Brodská

 

 

 

 

15a

Jan Miškar

Brodská

 

Lenka Mahdalová

Brodská III

 

15a

Eliana Náhlíková

Hoštáky

 

 

 

 

15b

Michal Reich

 

 

 

 

 

15b

Lukáš Golis

 

 

Lenka Mahdalová

Hůrka, nám. Míru

 

15b

Honza Bršlica ???

 

 

 

 

 

16.

Hanka Soukeníková

Nová čtvrť 827

6.

 

 

 

16.

Zuzka Soukeníková

 

5.

Evka Langová

Nová čtvrť I

 

16.

Pavla Adamcová

Sídliště

 

 

 

 

17.

František Vaculík

V Sadě

 

 

 

 

17.

Pavel Vaculík

 

 

Anička Gorošová

Podohradí II  od haly dolů

 

17.

Ondra Kozelek

V Sadě

 

 

 

 

18.

Peťka Chvílová

V Sadě

 

 

 

 

18.

Lucka Filová

Dr. Kachníka

 

Eva Mahdalová

Brodská IV

 

18.

Barča Sahajová

Brodská

 

 

 

 

19a

Nela Matrasová 

Sadová 1050

 

 

 

 

19a

Marek Matras

-„-

 

Hela Matrasová

Nová čtvrť II +  část bytovek

 

19a

Aneta Kadlčíková 

Sadová

 

 

 

 

19b

Natka Palková

Sídliště

3.B

 

 

 

19b

Terka Trtková

Nábřežní

3.B

Hela Matrasová

bytovky

 

19b

Míša Fojtíková

Družební

3.A

 

 

 

20.

Simča Smetanová ???

Komenského

 

 

 

 

20.

Míša Kadlčková

Hoštáky 70

3.

Petra Slezáčková

Hoštáky II

 

20.

Gabča Kadlčková

Hoštáky

 

 

 

 

21.

Eva Smetanová

Pořádí

 

 

 

 

21.

Amálie Rolincová  ???

Hoštáky

 

Blanka Smetanová

Nám. Míru, Komenského I

 

21.

Šimon Ptáčník ???

 

 

 

 

 

22.

Vaneska Lysoňková

Zahradní

1.

 

 

 

22.

Martinka Kadlčíková

Zahradní

1.

Vendy Kadlčíková

Zahradní

 

22.

Katka Juráková

Sídliště

 

 

 

23.

Ondra Mikulec

K Vodojemu

 

 

 

 

23.

Šimon Mikulec

 

 

Kája Smetana

K Vodojemu, Dr. Kachníka

 

23.

Štěpán Matěk

Závodí

 

 

 

 

 

 

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 9 hostů.

Kdo je nový

  • rozalka
  • miki
  • Trtci
  • Michaela
  • miško

pečeť