Prázdninová pouť na Svatý Hostýn

Datum akce:
Čtvrtek, 21. Červenec 2022 - 6:45

Ve čtvrtek 21. 7. 2022 se uskuteční pouť na Svatý Hostýn. Odjezd od kostela bude v 6:45, předpokládaný návrat je 16:00. Předpokládaný program: 09:30 slavení mše sv.; 12:00 po modlitbě Anděl Páně následuje modlitba Křížové cesty; 13:00 Svátostné požehnání + žehnání devocionálií; 14:30 odjezd z poutního místa. Před mší svatou bude modlitba růžence a možnost svátosti smíření. Po mši svaté bude prostor na oběd a nákup náboženských předmětů. Z důvodu výstavby nové silnice je omezen silniční provoz v poutním areálu. Proto nás pan řidič vysadí už na parkovišti pod točnou a musí se pak vrátit zpět na odstavné parkoviště u hřbitova v Bystřici pod Hostýnem. Ve 14:30 nás na stejném místě vyzvedne. Prosím o maximální ohleduplnost a dochvilnost, abychom neblokovali další poutníky.

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.