FARNÍ PLES - 29. ledna 2011

Ještě jednou Vás srdečně všechny zveme na ples a také prosíme farníky a podnikatele o podporu dárkem do tomboly.

Dále prosíme ochotné farníky o pomoc v sobotu dopoledne od 8 hodin při přípravě a v neděli odpoledne úklidu sportovní haly.

Další fotografie z farního plesu.

Další fotografie z našeho farního plesu, mimo ty, co najdete na našich stránkách ve fotogalerii, najdete taky na stránkách dechové hudby Nivničanka.

Výzva! - fotky z plesu

Prosíme ty, kteří fotili na 13. farním plese a mají z něj nějaké pěkné fotky, aby se o ně podělili v rámci farnosti (pro farní fotogalerii online) a zaslali je co nejdříve mejlem na adresu admin(zavináč)farnost.nivnice.cz. Děkujeme :-)

Fotky z plesu: https://picasaweb.google.com/farnost.nivnice.1/13FARNIPLES2011#

Výtěžek z 13. farního plesu

Výtěžek z plesu byl 51.979,- Kč (bude věnován na opravu kaple Nejsvětější Trojice).

pochvala

Moji milí, moc všeckým zainteresovaným děkuju za včerejší krásný zážitek. Ples sa vydařil a slyším chválu také od jiných, potěší hlavně od těch, co byli poprvé a určitě půjdou zas. Tak ať žije 14. farní ples! Organizace hlavně teda díky Hromčíkom a Lidce Kohoutkové ml. super!