Ohlášky 10. 4. 2011 - 5. NEDĚLE POSTNÍ

Verze pro tisk
  • Dnes po mši svaté budou děvčata z  misijního klubka prodávat v předsíni kostela velikonoční přání a pohlednice. Cena pohlednice je 10,- Kč, přáníčko stojí 20,- Kč. Výtěžek bude věnován na podporu dětí v chudých zemích. Misijní klubko děkuje za vaše dary i za spolupráci při tvoření pohlednic.

  • V sobotu před Květnou nedělí (16. dubna ) je od 9.00 společná velikonoční zpověď. Využijte této příležitosti v hojném počtu. Ve Svatém týdnu budu zpovídat pouze v pondělí přede mší svatou.

  • Zveme všechny, ale zvláště děti a rodiče, na křížovou cestu pro děti, která se uskuteční v sobotu 16. dubna  v 17 hodin v kostele.

  • Celý týden můžete v sakristii zapisovat nemocné. Letos je budu navštěvovat v pondělí Svatého týdne od 9.00 hodin.

  • Společné udílení svátosti nemocných v kostele bude taktéž v pondělí Svatého týdne při večerní mši svaté.

  • V sobotu před Květnou nedělí se uskuteční setkání mládeže naší arcidiecéze v Olomouci. Všichni mladí jste srdečně zváni. Jede se společně vlakem, který vyjíždí z Uh. Brodu v 6.12 hod. Podrobné informace jsou na webu mládeže našeho děkanátu.

  • Mladí z naší farnosti si pro vás připravili na Květnou neděli křížovou cestu. Začátek je ve 14 hod. před kostelem. Všichni jste srdečně zváni.

  • Na Květnou neděli si přineste do kostela ratolesti na posvěcení a také postní krabičky, kde jste dávali své ušetřené peníze.

  • Od úterý 12. dubna do středy 20. dubna se budeme v naší farnosti modlit novénu k roku křtu. Vezměte to jako svou duchovní přípravu na obnovu křestních slibů na Velikonoce. Texty modliteb dostanete při odchodu z kostela. Duchovní úvahy k jednotlivým dnům pak naleznete na webových stránkách naší farnosti.

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť