Ohlášky 10.7.2011 - 15. neděle v mezidobí

Verze pro tisk
  • Fotky z 1. sv. přijímání jsou k vyzvednutí v květinářství u paní Marie Mikulcové.
  • Prosíme, kdo by mohl darovat ze zahrádky nějakou zeleninu nebo ovoce pro děti na svačinky na přífarní tábor, ať je přinese v neděli 17.7. v 17 hod. na faru. Děkujeme.
  • Ve čtvrtek 21. 7. se koná tradiční prázdninová pouť na sv. Hostýn. Zapisovat se můžete na stolku v kostele. Odjez autobusů od kostela bude v 6.30 hod. a cena pro dospělé je 150,- Kč, pro děti potom 100,- Kč.
  • Velké poděkování patří všem, kteří jste přišli na sobotní brigádu ke kapli Nejsvětější Trojice. Práce se udělalo i přes malou účast opravdu hodně. Omítka je osekaná, dlažba rozbitá a vyvezená. Další práce budou pokračovat v průběhu tohoto roku a na jaro roku příštího.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 3 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť