Ohlášky 1.12.2013 - 1. NEDĚLE ADVENTNÍ

Verze pro tisk

 

 • Srdečně zveme všechny děti, rodiče i prarodiče do Besedy na dnešní Mikulášskou besídku. Začátek je v 15 hodin.
 • Příští neděli 8. prosince se po ranní i hrubé mši svaté uskuteční tradiční Misijní jarmark. Svoje výrobky můžete do soboty přinášet na faru nebo do úklidové místnosti v  kostele.  
 • Milé děti a rodiče, celý advent se budeme kromě neděle a středy společně scházet při mši svaté na roráty. Budeme tak připravovat cestu Pánu Ježíši, aby k nám mohl o Vánocích přijít. Nezapomeňte si vzít lampičky! V sobotu po ranní mši svaté vás sv. Mikuláš zve na faru na snídani.
 • Přijměte pozvání v sobotu 7.12. na 1. večerní adoraci a chvály. Začátek je ve 21 hodin. Písničky s programem si připravili biřmovanci. Rádi bychom se takto při modlitbě setkávali každou první sobotu v měsíci.
 • Ve středu v 9.30 hod. zveme na faru maminky s malými dětmi na další setkání „Bonifáčků“.
 • Kdo byste chtěl přispět na charitativní pomoc na Ukrajině, vzadu na sloupě je k tomu vyčleněná pokladnička.
 • Minulou středu se v Uherském Brodě konalo okresní kolo soutěže Bible a my. Naši farnost reprezentovali Adam Velecký, Vojtěch Jahoda a Šimon-Petr Náhlík, který svoji kategorii vyhrál a postoupil do celostátního kola v Olomouci.
 • Žáci a zaměstnanci Katolické základní školy v Uherském Brodě vás všechny srdečně zvou na den otevřených dveří, který se koná v úterý 3. prosince 2013 od 8.00 do 17.00 hodin v prostorách budov na Jirchářské ulici – I. stupeň i Na Výsluní – II. stupeň.
 • Arcibiskupské gymnázium Kroměříž také zve na den otevřených dveří a to v sobotu 7.12. 2013 od 9 - 12 hodin.

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Kdo je nový

 • rozalka
 • miki
 • Trtci
 • Michaela
 • miško

pečeť