Ohlášky - 11.9.2011 - 24. neděle v mezidobí

• Na hody se při sbírce na kapli Nejsvětější Trojice vybralo 44.625,- Kč. Všem, kteří jste přispěli, ať Bůh odplatí.
  • Tento pátek 16. září v 18. 30 hod. se ve farním kostele v Uherském Brodě uskuteční studentská mše svatá. Téma setkání bude Madrid 2011. Po mši svaté a doprovodném programu bude možnost posedět na faře při táboráku. Špekáčky jsou zajištěny.
  • Tento týden se začne učit náboženství. Rozpis hodin je vyvěšen na nástěnce a na farních internetových stránkách.
  • Ohlášky před sňatkem: Petr Borýsek, Nivnice, Závodí 162 a Kristýna Zlámalíková, Uherský Brod, uzavřou 17. 9. 2011 v 11.00 hod. v našem kostele církevní manželství.
  • Ohlášky před sňatkem: Josef Beníček, Nivnice, Sadová 942 a Martina Kalková, Chvojnica (SR), uzavřou 1. 10. 2011 ve 13. 30 hod. ve Vrbovcích církevní manželství.
  • V neděli 18. září jste srdečně zváni do Vlčkova na koncert slovenské křesťanské kapely Richard Čanaky a F.B.I. Začátek je v 15.00 hod. a vstupné je dobrovolné.
  • Přišlo nové číslo Nezbedy.