Ohlášky - 14. 6. 2015 - 11. neděle v mezidobí

Verze pro tisk
  • Naše farní pouť ke sv. Antonínkovi do Blatnice se koná příští neděli 21. června. Mše svatá začíná v 15 hod., v 14.30 je růženec a po mši svaté se pomodlíme křížovou cestu. Na tuto pouť vypravujeme autobus, zapisovat se můžete vzadu na stolku. Odjezd je v 13.30 od kostela, cena 70,- Kč. Tradičně pojedeme také na kolech, vyjíždí se od kostela ve 12.15 hod.
  • Tento pátek 19. června bude mše svatá sloužena za naše deváťáky, jejich rodiny, ale také na poděkování za ukončení školního roku a zvládnutí všech zkoušek a přijímaček. Přijďte tedy všichni žáci a studenti poděkovat za uplynulý školní rok a vyprosit si ochranu Boží pro dobu prázdnin.
  • Zveme všechny mladé do Bánova na poslední studentskou mši svatou v tomto školním roce. Začátek je v 18 hodin. Po mši svaté budou následovat hry a opékání špekáčků na farní zahradě.
  • Schůzka rodičů před farním táborem bude v pátek 19. 6. po mši svaté na faře. Vezměte si sebou 800,- Kč na zaplacení tábora. Účast nutná.
  • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda a Oldin.
  • Ohlášky před sňatkem: Zdeněk Krajčovič, Komenského 107  Nivnice a Lucie Plessnerová, Podohradí 691 Nivnice, uzavřou v sobotu 20. 6. 2015 v 11.00 hodin v našem kostele církevní manželství.

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť