Ohlášky 15. července 2012 - 15. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Verze pro tisk
  • Minulou neděli se při sbírce na potřeby kostela vybralo 19.147,- Kč. Všem, kdo jste přispěli, ať  Bůh odplatí.

  • Odjezd na farní pouť je ve čtvrtek 19.7. v 5:30 od kostela     - pojištění je zajištěné (VZP) , - návštěvníci Stolových hor vezměte si dobrou obuv,  - zloté si každý vezme dle své potřeby, bylo možné platí i českými, výměna možná i na hranici,  - s sebou Kancionál, zpěvníček zapomenutých radostí a nakopírované písničky z minulých let, - na snídani v pátek a v sobotu je zajištěno pečivo ( 2-3 rohlíky na osobu) a cukr, vše ostatní si vezměte s sebou nebo možno koupit v Novém Městě nad Metují, kde budeme ubytovaní,  - oběd ve čtvrtek z vlasních zásob, oběd v pátek i v sobotu je  zajištěn (Broumov, Neratov),  - večeře  budou řešeny individuálně v Novém Městě nad Metují, je zde dostatek restauraci na náměstí. 
  • Děkujeme všem za modlitby, a také za sbírání krabiček a pečení buchet na přífarní tábor. Po táboře zůstalo pár věcí, takže pokud něco postrádáte, můžete si to vyzvednout na faře. Také děti, které si nevyzvedly svoje výroby a nálepky do archeologického pasu, mají možnost si je vyzvednout na faře.

  • Příští neděli bude mše svaté sloužit otec Jan Mach z Bánova, já budu místo něj na slavnosti posvěcení kostela.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 7 hostů.

Kdo je nový

  • rozalka
  • miki
  • Trtci
  • Michaela
  • miško

pečeť