Ohlášky - 18.10.2015 - 29. neděle v mezidobí

• Chtěl bych poděkovat za vaše dary při dnešní sbírce na misie, a také za všechny modlitby, oběti a další pomoc, kterou misiím a všem potřebným lidem věnujete. Děvčatům z misijního klubka patří velký dík za přípravu dnešní neděle i včerejšího misijního mostu modliteb. Díky také všem, kteří jste napekli buchty do Misijního koláče. Prodávat se bude po mši svaté, minimální cena balíčku je 30,- Kč.
  • Dnes odpoledne jste srdečně zváni na 17 hodin do kostela na misijní cestu po Etiopii, Keni a Indii. Provázet nás budou naši misionáři Veronika Májková a Pavel Bradáč.
  • Stále si můžete v sakristii zapisovat úmysly na mše svaté na první pololetí roku 2016. Snažte se úmysly pokud možno spojovat, ať se na každého dostane.
  • Ve čtvrtek po mši svaté bude modlení matek.
  • Oblastní charita Uherský Brod zve všechny Tříkrálové koledníky na promítání filmu Paddington 27.10. 2015 v 15.30 v Kině Máj Uherský Brod.