Ohlášky 21. 11. 2010 - slavnost Ježíše Krista Krále

Verze pro tisk
  • Minulou neděli se při sbírce na Arcidiecézní charitu vybralo 23.625,- Kč. Všem dárcům, ať Bůh odplatí.
  • V neděli 28. 11. 2010 se po obou mších svatých uskuteční Předmikulášský jarmark spojený s prodejem pohlednic. Kdo z vás by chtěl dát svoje výrobky do prodeje, může je přinést buď v úterý 23. 11. od 17:00 - 17:30 hodin na faru nebo v sobotu na žehnání věnců.
  • MSKA Uherský Brod vás srdečně zve na zajímavé vyprávění pana Ivana Chrástka o jeho netradičním putování po Izraeli. Přednáška se uskuteční ve středu 24. listopadu v 18.15 ve farním sále v Uh. Brodě.
  • Příští neděli 28. 11. bude v 10.30 rodinná mše svatá. Tento čtvrtek v 17.00 bude na faře nácvik zpívání na tuto mši svatou. Rodiče s dětmi jste srdečně zváni.
  • Ve středu v 9.30 zveme na faru maminky s malými dětmi na další setkání. Těší se Matěj a Bonifác.
  • Všichni mladí jsou srdečně zváni tuto sobotu ve 20 hod do Besedy na oslavu příchodu nového církevního roku. Celým večerem vás bude provázet DJ Chosé a animátoři děkanátu. Po celou dobu programu bude možnost modlitby v kostele před vystavenou eucharistií. Celý program bude o půlnoci zakončen společnou modlitbou v kostele.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť