Ohlášky - 25.11.2012 - slavnost Ježíše Krista Krále

Verze pro tisk
  • Minulou neděli se při sbírce na Arcidiecézní charitu vybralo 20.711,- Kč. Všem dárcům, ať Bůh odplatí.
  • V neděli 9. prosince se uskuteční již tradiční adventní jarmark. Chceme pozvat všechny tvořivé lidičky, aby se do této akce zapojili. Zkuste něco vyrobit a dejte k prodeji. Vydělané peníze poputují na misie, aby i tam měli o něco krásnější Vánoce. Předem děkujeme za spolupráci. Svoje výrobky dodejte na faru do soboty 8. 12.
  • Pro ty z vás, kteří rádi tvoříte společně, máme nabídku: ve středu 5.12. 2012 od 19:30 hodin na faře se uskuteční adventní tvoření. A co vás čeká? Výroba andílků, přáníček... a mnoho dalšího. Těšíme se na Vás.
  • Příští neděli 2. prosince jste srdečně zváni do Besedy na Mikulášskou besídku. Začátek je ve 14 hod.
  • V sobotu 1. prosince bude mít Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži od 9 do 12 hod. den otevřených dveří. Vzadu na stolku jsou k rozebrání informační letáky.
  • V pondělí v 9 hod. zveme na faru maminky s malými dětmi na další setkání „Bonifáčků“. Těší se na vás Matěj, Bonifác a ježek.
  • Křesťanský silvestr pro mladé z děkanátu: sobota 1. 12. 2012 v 19:30 hod.; fara Uherský Brod; modlitba, hry, sdílení.
  • Adventní duchovní obnova pro mládež: 7. - 8. 12. 2012 na faře v Uherském Brodě. Začátek v pátek v 19 hod., zakončení v sobotu v 16 hod. mší svatou. Obnovu povede bratr minorita Bohdan Heczko. Přihlašujte se na děkanátních stránkách mládeže do 30. 11. 2012.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť