Ohlášky 23.1.2011 - 3. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Verze pro tisk
  • Přijměte srdečné pozvání na náš farní ples, který se uskuteční  tuto sobotu 29. ledna 2011 od 19.30 h ve Sportovní hale. Vstupné je 70,- Kč. Výtěžek bude věnovaný na opravu kaple Nejsvětější Trojice ke 100. výročí jejího posvěcení v roce 2012.

Plesem nás bude provázet dechová hudba Nivničanka a na klávesy pan Vlastimil Novák. Přijďte vytvořit společenství farnosti při hudbě, tanci, vzájemném rozhovoru a dobré zábavě.

 

  • V sobotu se od 8 hod. ráno chystá sportovní hala na farní ples, kdo můžete přijďte pomoci.

  • V pátek Otec Petr zve všechny třeťáky a jejich rodiče na dětskou mši svatou, po jejím skončení bude nácvik na představování dětí, které proběhne následující neděli 30. ledna v 10. 30 při mši svaté.

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 5 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť