Ohlášky 25.1.2015 - 3. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

• Děkuji všem, kdo jste se jakýmkoliv způsobem zapojili do přípravy a organizace farního plesu i za vaše dary do tomboly. Dnes ve 13.30 hod. bude v Besedě úklid. Budeme rádi za každou pomoc.
  • V pátek 31.1. od 10.00 do 11.30 je pro tříkrálové koledníčky připraveno bruslení na ZS v Uherském Brodě. Všichni jste srdečně zváni. Vstup je zdarma.
  • Farnost Šternberk a Hnutí modlitby matek vás společně zvou v sobotu 7. února na Hromniční pouť matek spojenou s duchovní obnovou pro matky. Začíná se v 9.30 modlitbou růžence, v 10.00 je mše svatá a potom další duchovní program. Centrum pro rodinu Uherský Brod vypravuje na tuto pouť autobus, podrobné informace najdete na plakátku.
  • Také v naší farnosti se bude v sobotu 7. března konat jednodenní postní duchovní obnova, kterou povede P. Vojtěch Šíma. Podrobné informace budou dány později.
  • Na vývěsce najdete také několik pozvánek na postní duchovní obnovy nebo na farní ples do Bánova a charitní do Uherského Brodu.
  • Přišlo nové číslo Nezbedy a časopisu Milujte se.
  • Hanka Strommerová jede příští týden na setkání přátel radia Proglas a TV Noe do Brna. Jestli chcete jejich činnost podpořit nějakým dobrovolným příspěvkem, nemusíte to posílat složenkou, ale můžete peníze poslat po ní.