Ohlášky 28. 11. 2010 - 1. neděle adventní

• Misijní klubko vás srdečně zve dnes po mši svaté na Misijní jarmark. Zakoupením výrobků a vánočních pohlednic a přání podpoříte chudé děti na misiích. Děkuji všem, kdo jste nabídli svůj čas a schopnosti a něco pěkného jste vytvořili.
  • Od zítřka začínají roráty. Děti přijďte s lampičkami připravovat cestu Pánu Ježíši, aby k nám mohl o Vánocích přijít. Budeme postupně vytvářet takový náš nivnický betlém. Na každé mši svaté vytáhneme z koše jednu postavičku, o které si povyprávíme zajímavý příběh. Dostanete také velký občanský průkaz, do kterého si budete zapisovat a kreslit důležité informace o jednotlivých osobách.
  • Příští neděli 5. prosince jste srdečně zváni do besedy na Mikulášskou besídku. Začátek je v 15 hod.