Ohlášky - 29.11.2015 - 1. neděle adventní

Verze pro tisk
  • Děkujeme všem, kteří přišli na misijní tvoření. Adventní misijní jarmark bude letos dvakrát - první termín bude ve středu 9. 12. v 18.00 v rámci akce „Česko zpívá koledy“ u adventního stromu před kostelem a druhý termínu bude v neděli 13.12. po obou mších svatých. Také chceme poděkovat těm, kdo své výrobky poskytnou pro tento jarmark (můžete je dodat na faru do soboty 12.12.).
  • Od zítřka začínají roráty. Děti, přijďte s lampičkami připravovat cestu Pánu Ježíši, aby k nám mohl o vánocích přijít. Budeme se scházet vždy ve všední dny na mši svaté a společně odkrývat jedno velké tajemství. Vezměte na mši svatou také svoje rodiče a během adventu se společně v rodinách více modlete a čtěte Písmo svaté.
  • Jednota Orel a Misijní klubko zve všechny děti příští neděli 6. 12. do Besedy na Mikulášskou besídku s nadílkou. Začátek je ve 14.30 hod.
  • Žáci a zaměstnanci Katolické základní školy v Uherském Brodě srdečně zvou na Den otevřených dveří, který se koná ve středu 2. prosince 2015 od 8.00 do 17.00 hodin v prostorách budov na Jirchářské ulici i Na Výsluní. Více informací na plakátcích nebo na webových stránkách.
  • V pondělí 30. listopadu od 16.00 se v sále dominikánského kláštera v Uherském Brodě koná adventní setkání nastávajících maminek. Setkání vede sestra Milada.
  • Přišlo nové číslo časopisu Milujte se

Přidány fotky ze sobotních rorátů...

Zhlédnout fotky ze sobotních rorátů a Mikulášské snídaně na faře na odkaze:

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 3 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť