Ohlášky - 28. 6. 2015 - 13. neděle v mezidobí

•  Srdečně vás zveme na prázdninovou pouť na Sv. Hostýn, která se bude konat v pátek 24. července. Odjezd od kostela v 6.45 a návrat kolem 16 hod. Dospělí platí 150,- Kč, děti 100,- Kč. Zapisovat se můžete od dnešní neděle vzadu na stolku.
  • Také plánujeme tradiční třídenní farní pouť v termínu 20. - 22.srpna. Tentokrát bude naším cílem město Brno a okolí a Jižní Morava ( Mikulovsko, Znojemsko atd.). Zapisování a podrobné informace budou brzy vyhlášeny.
  • Všichni jste srdečně zváni dnes v 15 hod. do Lipin na slavnostní odhalení pomníku obětem nešťastné události z 1.7.1945. Za deště se akce ruší.
  • Přijměte pozvání na dnešní poutní mši svatou v Sadech u Uherského Hradiště na výšinu sv. Metoděje, kterou slouží otec Josef Nuzík. Začátek je v 15 hodin.
  • Primice uherskobrodského jáhna Pavla Macury se koná v neděli 5. 7. v 16 hod v kostele Panny Marie Pomocnice ve Zlíně na Jižních Svazích. Všichni jste srdečně zváni.
  • Ohlášky před sňatkem: Karolína Fortelná, Dr. Kachníka 273 Nivnice a Martin Krajča, Suchá Loz 29 uzavřou v sobotu 4. 7. 2015 v 11.30 hodin v našem kostele církevní manželství.