Ohlášky 30.1.2011 - 4. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Verze pro tisk

  • Otec Petr děkuje všem, kdo jste se jakýmkoliv způsobem zapojili do přípravy a organizace farního plesu. Dnes ve 13 hod. bude na hale úklid. Prosím, zvláště muže o pomoc.

  • Ve středu v 9. 30 bude na faře setkání maminek a dětí.

  • V pátek 4.2. od 10.00 do 11.30 je pro tříkrálové koledníčky připraveno bruslení na ZS v Uherském Brodě. Všichni jste srdečně zváni. Vstup je zdarma.

 

  • Otec Petr by chtěl poděkovat všem ženám, které se pravidelně zapojují do úklidu kostela. Tato vaše služba je vyjádřením, že vám na našem kostele záleží a chcete pro Pána Boha i pro naši farnost něco užitečného udělat. Stejně jako se uklízí vnitřek kostela je někdy potřeba uklidit i před kostelem nebo v okolí fary. Jedná se zvláště o sníh v zimním období. Chtěl by tedy vyzvat také muže, aby se zapojili a při této činnosti pomohli. Vytvoří se 7 skupinek a každá bude mít na starosti jeden den v týdnu. Když pak ten den napadne sníh, tak se ta konkrétní skupinka domluví a sníh odklidí. Přihlásit se můžete zapsáním do seznamu v kostele nebo u pana Josefa Kohoutka. Předem díky za ochotu.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 4 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť