Ohlášky 8.4.2012 - ZMRTVÝCHVSTÁNÍ PÁNĚ

• Otec Petr by chtěl poděkovat všem, kteří jste dnes přišli oslavit Kristovo zmrtvýchvstání. Zvláštní dík pak patří vám, kdo jste se aktivně zapojili do přípravy těchto velikonočních svátků.

• Chtěl by také poděkovat všem, kdo jste se zapojili do naší postní aktivity a snažili jste se plnit postní úkoly. Věřím, že vám to pomohlo lépe se připravit na Velikonoce.

• Při postní almužně se vybralo 8.156,- Kč. Všem, kdo jste si něco ze svého odřekli a přispěli jste druhým, ať Bůh odplatí.
  • Dnes je sbírka na kněžský seminář. Všem, kteří jste přispěli, ať Bůh odplatí.

• Celý týden budeme pokračovat v  modlitbě novény k Božímu milosrdenství, která vrcholí příští neděli. Přicházejte tyto dny častěji na mši svatou, abychom mohli přijat, co nejvíce Božích milostí.

• Ve čtvrtek 12. 4. v 17 hod. bude na faře nácvik zpěvu na rodinou mši svatou. Všichni jste srdečně zváni.

• Ohlášky před sňatkem: Eva Žáčková, Sídliště 909, Nivnice a Lukáš Stojaspal, Dolní Němčí, uzavřou 21. 4. 2012 v 11 hod. v našem kostele církevní manželství.