Ohlášky 4.1.2015 - 2. NEDĚLE PO NAROZENÍ PÁNĚ

• Při vánoční sbírce na Štědrý den a Hod Boží vánoční se vybralo 50 795,- Kč. Všem, kdo jste přispěli, ať Bůh odplatí.
  • V sobotu 10. ledna 2015 se v naší obci uskuteční Tříkrálová sbírka. Koledníčci přijďte v pátek večer do kostela na mši svatou, při které bude žehnání koledníkům a poté krátká organizační schůzka. Na sbírku si připravte vlastní koruny, kdo má, vezměte si svůj oblek. Kdo nemá, po mši si vyzvedne oblek na faře. Po sbírce jste zváni na občerstvení na faru. Kdo ještě neodevzdal přihlášku, ať tak, co nejdříve učiní!
  • V měsíci lednu jsou ještě volné některé ranní mše svaté, kdo byste toho chtěl využít, můžete nahlásit své úmysly v sakristii. (úterý 13.1. a 20.1. a sobota 17.1. a 31.1.)
  • Zítra v pondělí 5.1. se po mši svaté koná na faře organizační setkání na farní ples, který letos bude v sobotu 24. ledna. Kdo máte zájem pomoci při jeho přípravě, jste srdečně vítáni.