Ohlášky - 5.3.2017 - 1. neděle postní

Verze pro tisk
  • Biřmovanci mají tento týden v sobotu večer ve 20 hodin adoraci. Přijďte se s nimi a za ně modlit i jejich rodiče, kmotři a sourozenci. Samozřejmě zveme k modlitbě i všechny ostatní farníky.
  • Rozpis křížových cest je na nástěnce a na internetových stránkách farnosti. Páteční křížové cesty jsme rozdělili mezi jednotlivé třídy náboženství a nedělní mezi společenství farnosti. Dnes bude mít křížovou cestu společenství manželů.
  • Pokud byste se chtěli zapojit do naší farní postní aktivity, lístečky s úkoly jsou k rozebrání u kazatelny. Děti na 1.stupni mají zelené, děti na 2.stupni a mládež oranžové a dospělí bílé.
  • Vzadu na stolku jsou k rozebrání informace k pouti do Fatimy. Společná schůzka všech účastníků bude příští neděli po hrubé mši svaté v 11.30 v kostele.
  • Dominikáni letos slaví 800 let od svého založení. U příležitosti tohoto výročí byl o jejich současném životě natočen dokumentární film „Psi Páně“. Srdečně jste zváni na jeho promítání do kina Máj v Uherském Brodě a to v pátek 10.3. ve 20 hodin a v sobotu 11.3. v 16 hodin.
  • Chtěl bych pozvat všechny mladé, zvláště biřmovance, do Uherského Brodu na postní duchovní obnovu pro mládež. Povede ji P. Pavel Macura, bývalý brodský kaplan. Začátek je v pátek 17.3 v 19 hodin a konec v sobotu 18.3. taktéž v 19 hodin. Přihlašovat se můžete emailem do 12. března. 

Aktuální a pravdivé, bohužel

Vzhledem k tomu, že účast na Pochodu pro rodinu a život v Praze je dost z ruky, připojuji možnost podpořit myšlenku úcty k nenarozenému životu a k rodině vůbec na těchto dvou akcích pořádaných Hnutím pro život ČR: Pouť na úctu k životu - Napajedla a Den modliteb - Olomouc.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 7 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť