Ohlášky 6.4.2014 - 5. NEDĚLE POSTNÍ

•  Při sbírce na potřeby kostela se minulou neděli vybralo 23.325,- Kč. Všem, kdo jste přispěli,ať Bůh odplatí.
  • Dnes po mši svaté se koná před kostelem Misijní jarmark. Výtěžek bude věnován na podporu dětí v chudých zemích. Misijní klubko děkuje za vaše dary i za spolupráci při tvoření.
  • V sobotu před Květnou nedělí je od 9.00 společná velikonoční zpověď. Využijte této příležitosti v hojném počtu. Ve Svatém týdnu se bude zpovídat pouze v pondělí přede mší svatou.
  • Do pátku můžete v sakristii zapisovat nemocné. Otec Petr je bude navštěvovat tento pátek po dopoledním zpovídání.
  • Společné udílení svátosti nemocných v kostele bude v pondělí Svatého týdne v 17.30 při večerní mši svaté.
  • Postní děkanátní setkání mládeže se uskuteční v sobotu 12. dubna. Začátek je ve farním kostele v UB v 9.30. Vše vyvrcholí v 15.00 mší svatou v Prakšicích, kterou bude sloužit generální vikář olomoucké arcidiecéze Mons. Josef Nuzík – srdečně zveme nejen mladé, ale také všechny rodiny.
  • Na Květnou neděli si přineste do kostela ratolesti na posvěcení a také postní krabičky, kde jste dávali své ušetřené peníze.
  • Oblastní charita Uherský Brod vyhlašuje na středu 9.4. sbírku trvanlivých potravin. Pokud se chcete zapojit, můžete v 16.30 u kostela tyto potraviny předat pracovníkům charity. Sbírka potravin, která se konala v adventu se velmi osvědčila, veškeré potraviny zůstaly v děkanátu a pomohly mnoha lidem. Děkujeme mnohokrát.