Ohlášky 17.11.2013 - 33. neděle v mezidobí

•  Ve středu v 9.30 hod. zveme na faru maminky s malými dětmi na další setkání „Bonifáčků“.
  • V sobotu 23.11. se koná v Olomouci Den arcidiecéze. Program začne slavnostní mší svatou v katedrále sv. Václava v 10 ho­din. Po ní bude připraveno pro všechny malé občerstvení a teplý čaj a odpoledne pak bohatá na­bídka celodenního   programu.
  • Ve farnosti zakončíme Rok víry v neděli o Slavnosti Ježíše Krista Krále slavnostním vyznáním ví­ry, k němuž si přineste z domu kříž, který vám bude na závěr slavnostně požehnán.
  • Ve čtvrtek 21.11. v 19.30 hod. jste srdečně zváni na faru na misijní tvoření. Budeme vyrábět svíce a šperky z fimo hmoty. Výrobky bude potom možné zakoupit na misijním jarmarku.
  • Několik děkanátních kalendářů je k zakoupení vzadu na stolku. Cena je 60,- Kč. Také již jsou v prodeji nivnické kalendáře, kde jsou všechny církevní svátky a slavnosti.
  • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda.