Ohlášky - 6.8.2017 - svátek Proměnění Páně

Verze pro tisk
  • Kvůli změně kněží v naší farnosti a jinému termínu dovolené došlo také k posunu některých úmyslů mší svatých. Pozorně sledujte ohlášky a pokud by termín někomu nevyhovoval, přijďte se, prosíme, domluvit do sakristie.
  • Tento týden máme přífarní tábor. Prosíme o modlitby, ať se nikomu nic zlého nestane, ať celý tábor prožijeme k větší slávě Boží a duchovnímu užitku všech. Také Vás srdečně zveme na páteční společnou mši svatou na farní zahradu v 18:30. Budeme se těšit!
  • Na nástěnce najdete nabídku Brněnské akademie třetího věku na vzdělávací kurzy.
  • Děkanátní pouť na Velehrad za obnovu rodin a duchovní povolání bude v sobotu 2. 9. 2017.
  • Na příští rok 2018 bude na podzim vydán Děkanátní kalendář s fotografiemi i z naší farnosti.

„ Láska nad ničím nezoufá! “

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť