Ohlášky 9.11.2014 - SVÁTEK POSVĚCENÍ LATERÁNSKÉ BAZILIKY

Verze pro tisk
  • Děkuji všem, kdo jste minulý týden přispěli při sbírce na pronásledované křesťany. Vybralo se 29.863,- Kč.
  • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda a Oldin. Na stolku s tiskovinami jsou také některé starší časopisy a noviny, můžete si je zdarma rozebrat.
  • Zveme všechny, kteří mají šikovné ručičky, baví je něco tvořit a kutit, aby se spolu s námi zapojili do MISIJNÍHO JARMARKU, který se uskuteční 23. 11. 2014. Pro ty, kteří mají radši společnost, zveme na tvoření, které proběhne ve čtvrtek 20.listopadu 2014 na faře (odpoledne tvoření pro děti, večer pro dospělé). Na spolupráci se těší a předem děkuje za vaše výrobky Misijní klubko.
  • Redakce farního časopisu Vinice Páně zve ke spoluúčasti na připravovaném čísle. Pokud by vás oslovilo téma čísla Betlém - jesličky, neváhejte a podělte se o své zážitky. V předsíni kostela najdete podrobnější informace. Také prosíme, zda máte nějaké tipy na zajímavé téma, dotazy, či ohlasy, abyste nám je také sdělili. Vždyť Vinice Páně je od farníků pro farníky. Děkujeme.
  • V sobotu 15. listopadu jste srdečně zváni do Dolního Němčí na večer chval. Začátek je v 19 hodin v místním kostele.
  • Tento pátek bude mše svatá začínat mimořádně o hodinu dříve v 17 hodin.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť