Ohlášky 9.3.2014 - 1. NEDĚLE POSTNÍ

Verze pro tisk
 •  Ještě dnes můžete přispět na léky pro otce Irudaye, pokladnička je vzadu na sloupu.
 • K plodnějšímu prožití postní doby jsme pro vás znovu připravili úkoly, které si můžete každý týden po nedělní mši svaté vzít a snažit se je plnit. Pokud se vám to alespoň trochu podaří, zapíchněte dřevěný křížek do symbolické Kalvárie před obětním stolem.
 • V postní době bude v naší farnosti také znovu probíhat Postní almužna. Jejím cílem je více myslet na lidi v nouzi. Každý den si můžeme něco málo odepřít (jídlo, sladkosti, časopisy atd.) a přispět do postní krabičky těm, kdo to potřebují více než my.
 • Biřmovanci mají tento týden setkání po skupinkách a v sobotu ve    20 hod. mají společnou adoraci, na kterou jste všichni srdečně zváni. Přijďte se společně modlit zvláště rodiny biřmovanců a jejich kmotři.
 • Přišlo nové číslo časopisu Oldin.
 • Na nástěnce jsou vyvěšeny upoutávky na různé duchovní obnovy a exercicie. Zvláště v postní dobu je vhodné těchto nabídek využít.

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

 • rozalka
 • miki
 • Trtci
 • Michaela
 • miško

pečeť