Ohlášky 9.6.2013 - 10. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

• Naše farní pouť ke sv. Antonínkovi do Blatnice se letos koná 23. června. Mše sv. začíná v 15 hod. v 14.30 je růženec a po mši svaté se pomodlíme křížovou cestu. Na tuto pouť vypravujeme autobus, zapisovat se můžete v kostele. Odjezd je v 13.30 od kostela, cena 70 Kč. Tradičně pojedeme také na kolech, vyjíždí se od kostela ve 12.15 hod. Místní pouť ke sv. Antonínkovi se koná ve čtvrtek. Mše sv. začíná v 17 hodin a hlavním celebrantem je P. Ellias Vella.
  • Dnes máte děti poslední příležitost odevzdat vyluštěný text v hlaholici i s hracím listem do schránky na faře( podepsaný+datum a čas vyluštění). V pátek 14. 6., kdy je mše svatá za deváťáky, bude slavnostní vyhodnocení.
  • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda.

Mimořádně ve středu po mši svaté je modlení matek.

• Ohlášky před sňatkem: Ladislava Chovancová, Sídliště 908 Nivnice a Petr Mahdalíček, Bánov 375 uzavřou 15. 6. v 11 hodin v našem kostele církevní manželství.

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.