Ohlášky - neděle 12.5.2013

Verze pro tisk

  • Dnes ve 14.00 h začínají pobožnosti ke sv. Aloisovi v kapli „Na Hůrce“. Svatý Alois Gonzaga je patronem mládeže, přijďte se modlit za své děti a vnuky.
  • Ve středu 15. 5. proběhne od 14.00 hodin úklid kostela před svatým přijímáním. Kdo může, přijďte prosím pomoci. S sebou dle možností vezměte kbelík, hadr, motyku, metlu... Děkujeme předem ochotným pomocníkům. Prosíme také ty, kteří mají nějakou zeleň na květinovou výzdobu, ať ji přinesou do čtvrtka do úklidové místnosti kostela.
  • Ve středu večer po májové pobožnosti se konají v kapli sv. Jana Nepomuckého modlitby k tomuto světci.
  • Otec Petr by chtěl popřát všem maminkám a babičkám k dnešnímu svátku matek. Děvčata z Misijního klubka si pro vás připravily malý dáreček, který dostanete u východu z kostela.
  • Dnes po mši svaté se bude prodávat misijní koláč, cena balíčku je minimálně 30,- Kč. Misijní klubko děkuje všem, kteří se do misijního koláče zapojili. Zároveň vás chceme poprosit o další spolupráci, tentokrát na pouti u Trojice. Ve stejném duchu jako na Misijní koláč napečte a přineste svoji oblíbenou buchtu (sladkou nebo slanou) a přineste na pouť ke Trojici v neděli 26. května.
  • Na děkanátní pouť na Velehrad se odjíždí v sobotu 18. května ve 14.00 od kostela.
  • Kytičky s prosbou nebo poděkováním Panně Marii můžete dát na náš obraz, který poneseme jako dárek Panně Marii do „kapličky na Hůrce“ při putovní májové pobožnosti.
  • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda a Milujte se.

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť